Dubysos aukštupio mokykla

„Ką norima įvesti į gyvenimą, tą reikia pirmiausia įvesti į mokyklą“ Vilhelmas fon Humboltas

Apie mus rašo Šiaulių miesto laikraštis ŠIAULIŲ NAUJIENOS!

Birželio 1-ąją, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ir Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė bei jos padėjėja ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Nijolė Damulė apsilankė Šiaulių rajono Voveriškių, Dubysos aukštupio bei Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklose ir įteikė Šiaulių apylinkės teismo darbuotojų dovanotas knygas.

Teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė pasakojo, kad daugelio Šiaulių apylinkės rūmų darbuotojai šių metų Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, minimą gegužės 7-ąją, nusprendė surinkti vaikiškų knygų kolekciją ir ją Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – birželio 1-ąją – padovanoti Šiaulių rajono  švietimo įstaigoms. Teismo pirmininkė pasidžiaugė, kad teismo darbuotojų kruopščiai atrinktos, nupirktos naujos spalvotos pasakų, įvairių istorijų knygelės, vaikiškos enciklopedijos ir žinynai būtų padovanoti toms švietimo įstaigoms, kuriose daugėja vaikų, graži ir jauki aplinka.

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras pasidžiaugė, kad teismo darbuotojų dovanos įteiktos toms rajono mokykloms, kuriose Šiaulių rajono savivaldybės tarybos sprendimu nuo 2021 m. rugpjūčio 31 d. steigiamos 10,5 val. darbo trukmės ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo grupės. Naujos grupės steigiamos net trijose rajono švietimo įstaigose, kur daugėja ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų: viena ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo grupė bus įkurta Šiaulių r. Voveriškių mokykloje, viena ikimokyklinio ugdymo grupė Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykloje ir trys ikimokyklinio ugdymo grupės Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykloje. 

Svečius su dovanomis  Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga pasitikusios Voveriškių mokyklos direktorė Albina Gudaitienė ir pavaduotoja ūkiui Rita Cecervovė pasidžiaugė, kad tai pati geriausia dovana mažiesiems mokyklos vaikams.

Šiaulių rajono Dubysos aukštupio mokyklos direktorius Vaidas Bacys, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Garškienė ir direktoriaus pavaduotoja ūkiui, statybos ir transporto skyriaus vedėja Edita Bulienė aprodė nuolat atsinaujinančią mokyklą, kurioje knygos yra branginamos ir net mažiausių ugdytinių klasės turi savo bibliotekas, kurias ir papildys teismo darbuotojų dovanotos knygos.

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos direktoriaus pavaduotoja pradiniam ir pagrindiniam ugdymui Romena Ruškienė ir direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui Kristina Garbačauskienė pasidžiaugė, kad Šiaulių apylinkės teismo darbuotojų dovanotas knygas vaikai tuoj pat išpakavo ir ėmė vartyti, džiaugtis spalvingais paveikslėliais.

Vizito į Šiaulių rajono mokyklas pabaigoje Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė pasidžiaugė, kad pamatė puikiai sutvarkytas rajono mokyklas, mylinčius savo darbą mokyklų vadovus ir žingeidžius vaikus.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Ritas Žadeikytė

Daugiau informacijos čia: https://www.siauliuraj.lt