Dubysos aukštupio mokykla

„Ką norima įvesti į gyvenimą, tą reikia pirmiausia įvesti į mokyklą“ Vilhelmas fon Humboltas

Birželio 12, 13 dienomis kviečiame į tradicinį Aukštelkės skyriaus renginį “Sveika, vasara”

Birželio 12, 13 dienomis kviečiame į tradicinį Aukštelkės skyriaus renginį “Sveika, vasara”. Dėl karantino renginys nebus grandiozinis, teks iš anksto registruotis, bet tikėkimės, kad nebus prastesnis. Esminiai dalykai į ką reikia atkreipti dėmesį:

  1. Bendruomeniniai pusryčiai. Diskusijas moderuoja lektorius Paulius Godvadas. Dalyvaus Darius Kniukšta, edukraft kūrėjas, nuotykių architektas,  Unė Kaunaitė, visuomenės veikėja, rašytoja. Bus pristatyta tūkstantmečio mokyklos vizija, jaunimo dalyvavimas bendruomenės gyvenime. Norinčius dalyvauti bendruomenės pusryčiuose prašome registruotis. Visi esate laukiami. 
  2. Eisena. Dalyvauja Aukštelkės skyriaus mokytojai (auklėtojai ir kuratoriai) su savo klasėmis. Nuo 06-07 d. kartu su Raimonda ir Justinu, Stanislava pasiruošime eisenai. Aukštelkės mokiniai viena diena anksčiau galės baigti mokslo metus, nes dalyvaus eisenoje ir sporto veiklose. 
  3. Sportinės veiklos. Dalyvauja Aukštelkės skyriaus vaikai (1-8 kl.)
  4. Ilonos Balsytės ir Martyno Kuliavo koncertas. Kviečiame registruotis. Koncerto klausytojų prašysime paremti 2 Eur (kas rengiate projektus žinote, kad dažnam projektui įgyvendinti reikia skirti tam tikrą procentą nuosavų lėšų).