Dubysos mokykla Dubysos aukštupio mokykla

“Geriausia ir svarbiausia kiekvieno žmogaus išsilavinimo dalis yra ta, kurią jis suteikia pats sau." (Edward Gibbon)

Neformalus ugdymas

Neformaliojo ugdymo PASKIRTIS – tenkinti mokinių pažinimo ir saviraiškos poreikius, padėti jiems tapti aktyviais visuomenės nariais. Neformalusis ugdymas suteikia terpę laisvai reikštis, būti savimi ar įsikūnyti į kitą, žaisti, bendrauti, kurti, tyrinėti, judėti ir t.t., jis neįpareigoja jokiomis taisyklėmis ir leidžia save pateikti taip, kaip tuo metu norisi labiausiai.

Bendradarbiaujant su Aukštelkės neformaliojo ugdymo akademija, Kurtuvėnų regioniniu parku vykdome šias veiklas:

1. Anglų kalbos užsiėmimai 1 kl. mokiniams

2. Dainavimo studija 1-4 kl. mokiniams

3. Gitaros užsiėmimai 1-10 kl. mokiniams

4. Dailės studija 1-8 kl. mokiniams

5. Teatro studija 1-8 kl. mokiniams

6. Fizinio aktyvumo užsiėmimai (BMX, regbis, estafetės, kvadratas, Judoku) 1-10 kl. mokiniams

7. Rankdarbių ir dizaino užsiėmimai 1-10 kl. mokiniams

8. Virtualaus pasaulio tyrinėjimai „Minecraft“ 1-10 kl. mokiniams

9. Steam veiklos (eksperimentai, fotografija) 1-10 kl. mokiniams

10. Žirgyno užsiėmimai 1-10 kl. mokiniam

DUBYSOS AUKŠTUPIO MOKYKLA

NEFORMALIOJO UGDYMO TVARKARAŠTIS

2020–2021 m. m.

Neformaliojo ugdymo užsiėmimas Vieta Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis 
Anglų k. „Smiles“ 1kl.    D. Čepulė  KM   12.40-13.25      
Bendrasis fizinis pasiregimas V. BloškysKM14.30 – 16.30    
Minecraft A.ArminienėKM   13.30-15.30 
Anglų k. 1kl.  A. Šereivienė BM  10.10 – 10.55    
Dainavimo studija „Linksmieji garsiukai“ 1–4 kl.   S. Abromavičienė  BM  14.20-15.15     
Dailės studija „Pieštuko kelionė ”, 1–4 kl.  R. Valančienė  BM    14.20 -15.05   
Dailės studija „Spalvų žaismas”, 5–8 kl. R. Valančienė  BM  14.20 -15.05     
Būrelis „Fizinio aktyvumo džiaugsmas“, 1–4 kl., R. Alūzas  BM  12.40 – 13.25     
Auksarankių klubas 1–4 kl.   A.Milvidienė  BM     14.20 -15.05  
Būrelis „Kvadratas ir kiti žaidimai“,  5-10 kl.,    R. Alūzas  BM    14.20 – 15.05   
Bendrasis fizinis pasiregimas V. BloškysBM 13.30-15.30   
Minecraft S. Abromavičienė D. RasickasBM 13.30-15.30   
Steam foto S. MiškinienėBM 13.30-15.30   
Judoku M. BaranauskasBM 14.45-15.45  14.45-15.45
Žirgynas R.BM 13.30-15.30   
Dainavimo studija, vokalinė grupė „Muzikos vaikai“  S. Rusevičienė  AM   14.20-15.05    
Dailės studija „Kur susitinka visos spalvos”     J. Grigalauskienė  AM   14.20-15.05    
„Teatro studija”, 1–8 kl.    J. Jurgilas AM     14.20 – 15.05    
Anglų k. kitaip,  1 kl. V. Šarauskienė  AM  11.50-12.35     
Virtualaus pasaulio tyrinėjimai (Minecraft education edition), A.Lakačauskienė  AM     14.20 -15.05  
Kompiuterinių žaidimų kūrimo studija 3-8 kl.,   A. Lakačauskienė  AM     15.10-15.55  
Murzinų tyrimų laboratorija. STEAM eksperimentai, 1-5 kl..,  J. Žegulienė  AM   14.20-15.05    
Minecraft A. Arminienė D. RasickasAM  13.30-15.30  
Judoku M. BaranauskasAM  13.30-14.30 17.00-18.00
Žirgynas R.AM  13.30-15.30